Умови оформлення замовлення, отримання та повернення

Перед здійсненням замовлення на нашому веб-сайті (далі – «Сайт»), будь ласка, ознайомтесь із даними Умовами оформлення замовлення, отримання та повернення.

Збір та використання персональних даних у зв’язку з використанням Вами нашого Сайту здійснюється відповідно до Політики конфіденційності.

Ці умови встановлюють порядок здійснення покупок товарів на Сайті шляхом оформлення замовлення за допомогою Медичної інформаційної системи 3i.ua.

Оформлення замовлення

Щоб знайти потрібний товар, скористайтеся Каталогом товарів.

Замовлення (бронювання) обраних товарів здійснюється шляхом натискання активної клавіші «Замовити», доступної для кожної позиції товару. Перелік обраного Вами товару формується у розділі «Форма замовлення», доступного на нашому Сайті.

У разі виникнення запитань під час здійснення замовлення Ви можете звернутися за консультацією фахівця.

Наш фахівець (за потреби) надасть Вам відповідну консультацію, поінформує про показання до застосування лікарського засобу, його роздрібну ціну, термін придатності, умови відпуску, умови зберігання, взаємодію з іншими лікарськими засобами, аналогів у межах однієї міжнародної непатентованої назви лікарського засобу, умови повернення.

Оформлення замовлення здійснюється за допомогою Медичної інформаційної системи 3i.ua.

Замовлення вважається оформленим належним чином, якщо користувач заповнив всі обов’язкові поля форми, що дозволяють ідентифікувати особу і зв'язатися з нею: Ім’я, Прізвище, Номер телефону (форма «Дані Клієнта»).

Оформлюючи замовлення за допомогою Медичної інформаційної системи 3i.ua Ви ознайомлюєтесь та приймаєте умови Публічної оферти, Правила роботи сайту, Політику конфіденційності та надаєте підтвердження про досягнення Вами 14 років, якщо товари з Вашого замовлення є лікарськими засобами.

Увага! Реалізація (відпуск) лікарських засобів (у тому числі з використанням інформаційно-комунікаційних систем дистанційним способом) малолітнім особам - забороняється.

Якщо у особи, яка безпосередньо здійснює роздрібну торгівлю лікарськими засобами та/або доставку лікарських засобів кінцевому споживачу, виникли сумніви щодо досягнення 14-річного віку покупцем, який купує лікарські засоби, особа, яка безпосередньо здійснює роздрібну торгівлю лікарськими засобами та/або доставку лікарських засобів кінцевому споживачу, повинна звернутися до такого покупця з вимогою пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, що підтверджує його вік.

У разі відмови покупця надати такий документ реалізація (відпуск) лікарських засобів цій особі забороняється.

Повернення товарів після покупки

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, Ви маєте право вимагати:

  • пропорційного зменшення ціни;
  • безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
  • відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Зверніть увагу! Лікарські засоби та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають.

Наказ Міністерства охорони здоров'я України від 19 липня 2005 №360.

Більш детально з переліком товарів можна ознайомитися за посиланням:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF#Text.

Перелік лікарських засобів заборонених до електронної роздрібної торгівлі

Забороняється електронна роздрібна торгівля та доставка кінцевому споживачу:

  • лікарських засобів, реалізація (відпуск) яких громадянам здійснюється за рецептами лікарів (крім відпуску таких лікарських засобів за електронним рецептом у порядку, встановленому МОЗ);
  • лікарських засобів, обіг яких відповідно до закону здійснюється за наявності ліцензії на провадження діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;
  • сильнодіючих, отруйних, радіоактивних лікарських засобів та медичних імунобіологічних препаратів, перелік яких визначається МОЗ.
Згідно Постанови Кабінету Міністрів від 22 вересня 2021р. №1002